Výpočet príkladov - Keď potrebuješ pomôcť s počítaním príkladov z matematiky?

Celoštátne testovanie deviatakov – monitor testovanie 9

Certifikačné testovanie deviatakov sa uskutočňuje z matematiky, zo slovenského jazyka a literatúry, z maďarského jazyka a literatúry, z ukrajinského jazyka a literatúry a zo slovenského jazyka a slovenskej literatúry. Testovanie kompetencií sa uskutočňuje z matematickej a čitateľskej gramotnosti.

Testovanie 9 je určené všetkým žiakom 9. ročníka základných škôl, 4. ročníka gymnázií a tanečných konzervatórií s osemročným vzdelávacím programom a 1. ročníka stredných škôl s päťročným vzdelávacím programom prijatých na vzdelávanie v strednej škole z ôsmeho ročníka základnej školy v SR.

Viac informácií sa dozviete priamo na webovej stránke Národného ústavu certifikovaných meraní vzdelávania.

Tento školský rok sa Testovanie 9 z matematiky v riadnom termíne uskutoční 22. marca 2023 (streda).

Náhradný termín Testovania 9:

  • 4. a 5. apríl 2023 (utorok, streda) v školách, ktoré určí príslušný regionálny úrad školskej správy (RÚŠS) v spolupráci s NIVaM,
  • pre žiakov, ktorí sa z objektívnych dôvodov nemohli zúčastniť riadneho termínu

Ak ste na tejto stránke, zrejme sa práve teraz pripravujete na Testovanie 9 z matematiky, ktoré sa blíži závratnou rýchlosťou. Využite možnosť a pozrite sa na niektoré vyriešené testy z predchádzajúcich Testovaní 9 na stránke https://pohodovamatematika.sk/monitor-testy-z-minulych-rokov.html

Rudolf Zrebný

Som obyčajný človek, ktorý má rád matematiku. Aj to je dôvod, prečo som sa stal učiteľom matematiky a vo voľných chvíľach pracujem na webe pohodovamatematika.sk. Časť voľného času venujem tvorbe webových stránok a bicyklovaniu v prírode. Inak sa snažím väčšinu dňa prežiť s mojou krásnou rodinkou.

Zdieľať
Zdieľať