Príprava na Testovanie 9 (Monitor) z matematiky

Ako sa dostať na strednú školu bez prijímacích skúšok?

Dosiahnite z Testovania 9 z matematiky aj slovenského jazyka a literatúry úspešnosť aspoň 90%!

Žiak, ktorý dosiahne v Testovaní 9 v každom predmete samostatne úspešnosť aspoň 90%, bude prijatý na vybranú strednú školu bez prijímacej skúšky. Aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý sa mnohí z vás, žiakov 9. ročníka, snažia zodpovedne pripraviť na samotné testovanie.

Ako sa pripraviť na Testovanie 9 bez toho, aby ste platili stovky eur za doučovania?

Pripravte sa na Testovanie 9 (Monitor) z matematiky s nami iba za 5 eur na celý rok

  • Opakovane riešte testy z predchádzajúcich Testovaní 9 – pripravili sme pre vás podrobné postupy riešenia jednotlivých príkladov. (pozrite podrobne vyriešený test – Z Testovania 9 z roku 2011)
  • Otestujte sa ako na reálnom Monitore – pri každej otázke je jednoznačná nápoveda alebo podrobné riešenie. (otestujte sa – Súhrnný test č. 10)
  • Ak máte problém s konkrétnym učivom, sú pre vás vhodné Tematické testy – pri každej otázke je jednoznačná nápoveda alebo podrobné riešenie. (otestujte sa – Percentá – príprava na Testovanie 9)

Otestujte sa teraz zadarmo pomocou našich testov a potom sa rozhodnite, či si objednáte členstvo za 5 eur.

Chcete sa pripraviť na Testovanie 9 iba za 1 €?

Oslovte vášho učiteľa matematiky s našou špeciálnou ponukou – žiaci za 1 euro a učitelia zdarma alebo si objednajte členstvo na stránke https://pohodovamatematika.sk/produkt/rocne-clenstvo-pre-studentov.