okt 122016
 

Rozhodol som sa, že na Pohodovej matematike umožním získať ZADARMO eBook vo formáte pdf s vyriešenými príkladmi z predchádzajúcich monitorov. Aktuálne mám pripravené testy z testovania deviatakov T9-2015 a T9-2014. Získaš ich jednoducho, stačí zadať emailovú adresu, na ktorú ti príslušné pdf súbory pošlem. Ak správu nenájdeš v doručenej pošte, pozri si prosím aj priečinok SPAM – nevyžiadanú poštu, kde sa môže email objaviť.

Prihláste sa na Odber noviniek a získajte
ZADARMO Vyriešené príklady z Testovaní T9-2015 a T9-2014!

email:

Vyberte si:

   Chcem sa prihlásiť na odber noviniek

Ukážka:

monitor-rieseny

Celoslovenské testovanie žiakov 9. ročníka základných škôl (okrem žiakov s mentálnym postihnutím) pod názvom Testovanie 9-2017 sa uskutoční 5. apríla 2017 (streda) z predmetov matematika, slovenský jazyk a literatúra, maďarský jazyk a literatúra, ukrajinský jazyk a literatúra, slovenský jazyk a slovenská literatúra.
Náhradný termín testovania sa uskutoční 20. apríla 2017(štvrtok).

Výsledky testovania sú dôležité pre každého žiaka 9. ročníka, aj pre teba, preto sa musíš na Monitor dobre pripraviť. Na stránke http://www.nucem.sk/sk/testovanie_9 nájdeš jednotlivé testy z minulých ročníkov aj s príslušnými kľúčmi správnych odpovedí. Napriek tomu by bolo dobré, keby si mal možnosť porovnať si svoje riešenie so správnym riešením. Preto budem priebežne zverejňovať aj ostatné vyriešené testy.

Sorry, the comment form is closed at this time.